f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Пішов із життя Віктор Семанів

26.05.2017

Правління НСКУ із сумом сповіщає про те, що 23 травня 2017 року пішов із життя кінорежисер, член нашої Спілки Віктор Семанів.

Віктор Михайлович Семанів народився у 1958 році. 

Працював асистентом режисера, другим режисером, режисером-постановником – на Одеській кіностудії та Київській кіностудії художніх фільмів імені Олександра Довженка.

Створив ігрові короткометражні стрічки «Злодій», «Стежка до серця», «Повернись живим», «Траса», повнометражну стрічку «Тримайся, козаче!».

Одеське відділення НСКУ, членом якого був Віктор Семанів, згадує про колегу, що пішов від нас: «Все у нас на студии знали Витю как доброго и всегда улыбающегося человека. И его открытая улыбка, напоминавшая гагаринскую, неизменно поднимала настроение и моментально располагала к нему даже незнакомого дотоле человека.

Когда у нас не стало кино, он уехал туда, где еще продолжали снимать, но при первой же возможности появлялся в Одессе, на родной студии, словно подзаряжаясь ее воздухом…

Он оставался на киноорбите, и энтузиазму его можно было только позавидовать. Да и как иначе, если даже до наступления формального пенсионного возраста ему еще оставалось время…

Прощай, Витя…»

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким, друзям і колегам Віктора Семаніва.

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали:

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда