f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Радіючи життю. На день народження Оксани Мусієнко

27.05.2017

Заступник голови НСКУ Сергій Тримбач на день народження члена нашої Спілки Оксани Мусієнко.

27 травня – день народження Оксани Станіславівни Мусієнко, визначного кінознавця (особливо полюбляю її роботи, присвячені французькій Новій хвилі), педагога (багато літ очолювала кафедру кінознавства в Інституті екранних мистецтв Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого) і просто чудесної людини та чарівної жінки.

Народилась, виросла у самому центрі Києва в родині редактора кіностудії і актриси. Себто це сім'я київських інтелектуалів, саме її втілення.

Її мати – артистка Наталя Кандиба, яка працювала в Театрі імені Івана Франка та Філармонії і створила свій особливий моно-театр, свій мистецький світ.

Родина Мусієнків воістину дивовижна – по війні в ній народжуються тільки дівчата: Наталя Мусієнко, дочка, культуролог, мистецтвознавець, автор ряду цікавих праць; Оксана Мусієнко-молодша (онука), що пару літ тому захистила кандидатську дисертацію, присвячену питанням розвитку кінопрокату і культурної політики. Тепер-от підростає 8-річна Тася і сьогодні Оксана Станіславівна рушила до Бучі, де Тася має виступити на якомусь бучному (така вже місцина) концерті. А ще кілька днів тому сьогоднішня іменинниця була в Італії...

Дорога Оксано Станіславівно, ще многих і премногих літ радості, невпинного руху, жаги пізнання життя. Так, весна закінчується, одначе ж попереду чудесне літо!

На фото: Ще кілька днів тому Оксана Мусієнко була ось тут, на Villa d'Este Tivoli в Італії.

Сергій Тримбач

Долучаємося до теплих привітань і подаємо випуск програми Сергія Тримбача "Територія кіно" (телеканал "Культура"), гість якої – Оксана Мусієнко.

Редакція сайту НСКУ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»