f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

30 травня – прем’єрний показ фільму Льва Прудкіна «NO-ONE»

29.05.2017

У вівторок, 30 травня 2017 року, о 16:00 у Синій залі Будинку кіно відбудеться прем’єрний показ повнометражного художнього фільму Льва Прудкіна «NO-ONE» (2017), створеного кінематографістами Ізраїлю та України.

Дія фільму розгортається у серпні 1991 року, коли у Москві відбулася невдала спроба державного перевороту. Політична історія є фоном для драматичних подій, що відбуваються з героями фільму в столиці СРСР і на урядових дачах у Криму: генералом КДБ, його дружиною – знаменитою радянською кіноактрисою, племінником генерала – студентом престижного інституту, його сокурсницею та коханкою – донькою секретаря обкому. У їх відносинах відображаються жахи Радянської Імперії, що руйнується, і жахи майбутнього, що приходить їй на зміну.

У фільмі зіграли В’ячеслав Жолобов, Наталя Вдовіна, Єлизавета Боярська, Георгій Марченко, Дмитро Сова, Едді Кветнер, Олександр Феклістов, Олексій Агранович.

Над сценарієм стрічки працювали Лев Прудкін і Володимир Прудкін. Продюсер фільму – Володимир Прудкін. Композитор – Євсєй Євсєєв. Візуальне рішення – Лев Прудкін. Оператори: Зів Беркович, Давид Страгмейстер, Борис Литовченко.

Над стрічкою тривалістю 117 хвилин працювали ізраїльська кінокомпанія Sasha Klein Production та українська кінокомпанія «Кінотур». Фільм знімали в Ізраїлі та частково в Україні – у Криму, до 2014 року. Для зйомок у стрічці залучили акторів із Москви, Санкт-Петербурга, Києва і Тель-Авіва.

Власна інформація НСКУ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»