f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Відкритий лист з приводу інформаційної кампанії проти Держкіно підписали понад 200 українських кінематографістів

17.06.2017

16 червня 2017 року Національна спілка кінематографістів України поширила відкритий лист представників української кіноіндустрії з приводу інформаційної кампанії, розв’язаної проти Державного агентства України з питань кіно.

Станом на 11 годину 17 червня 2017-го відкритий лист підписали понад 200 представників української кіноіндустрії.

У відкритому листі, спрямованому президенту України Петру Порошенку, голові Верховної Ради України Андрію Парубію та прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману, висловлено аргументовану підтримку діяльності Державного агентства України з питань кіно й особисто голові Агентства Пилипу Іллєнку.

«Саме зараз українська кіноіндустрія демонструє безпрецедентну єдність, відстоюючи прогресивні законодавчі зміни, просуваючи Україну на міжнародній арені, регулярно генеруючи позитивні новини та даючи приклад об’єднання заради спільної мети. На тлі цього окремі особи через замовні інформаційні кампанії намагаються чинити тиск на керівництво Держкіно з метою лобіювання власних інтересів, ставлячи під загрозу позитивні зрушення в українському кінематографі та репутацію галузі в цілому», – йдеться у відкритому листі.

Українські кінематографісти закликають не піддаватися на маніпуляції, що можуть зашкодити розвитку вітчизняної кінематографії – однієї з найбільш перспективних вітчизняних галузей.

Закликаємо українських кінематографістів, що вирішили підписати листа, повідомити ваші ім’я та кінопрофесію на адресу delokino@gmail.com.

Власна інформація НСКУ