f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Названо номінантів на Державну премію України імені Олександра Довженка

11.07.2017

Комітет з Державної премії України імені Олександра Довженка повідомляє, що на здобуття Державної премії України імені Олександра Довженка у 2017 році висунуто такі кандидатури:

1. Роговцева Ада Миколаївна – народна артистка України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, Герой України – за видатний внесок у розвиток українського і світового мистецтва; висунуто Національною спілкою кінематографістів України.

2. Ткаченко Тарас Анатолійович – кінорежисер, сценарист – за створення повнометражного художнього фільму «Гніздо горлиці»; висунуто громадською організацією «Асоціація продюсерів України» та громадською організацією «Асоціація кіноіндустрії України».

3. Войтенко Володимир Миколайович – кінознавець, керівник проекту «Сценарна Майстерня», автор та ведучий телепрограми «Арґумент–Кіно» – за активну участь у розвитку кінематографії в Україні, популяризації українського кіно в країні та за її межами; висунуто Асоціацією «Українська Кіноасоціація».

Офіційна інформація

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ