f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Париж, Петлюра...

16.07.2017

Кінорежисер, секретар Правління НСКУ Олесь Янчук знімає на Національній кіностудії художіх фільмів імені О.П. Довженка історичну драму "Таємний щоденник Симона Петлюри". Подаємо враження кінознавця, заступника голови НСКУ Сергія Тримбача, який побував на знімальному майданчику фільму.

Париж, Петлюра...

Ми з кінорежисером Олесем Янчуком на вулиці Расін у французькій столиці.

Знімали програму "Територія кіно" (телеканал "Культура") – про роботу над фільмом "Таємний щоденник Симона Петлюри" групи "довженківців" на чолі з Олесем Янчуком.

Це якраз на розі вулиці Расін та бульвару Сен-Мішель, побіля книжкової крамниці, де 25 травня 1926 року сталося убивство Симона Петлюри.

Кажучи правду, це не Париж, а комплекс декорацій, збудованих у Першому павільйоні кіностудії імені Довженка (художники-постановники Олексій Левченко та Ігор Беляк). Вулиця Расін збереглась, але ж спробуйте відзняти там події 90-літньої давнини – надто багато сучасних реалій. Краще і ефективніше вибудувати Париж у себе вдома...

Сергій Тримбач

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ