f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

«Казку про гроші» відзначено на 5-му Індійському фестивалі кінофільмів

20.09.2017

10 вересня 2017 року фільм Олесі Моргунець-Ісаєнко «Казка про гроші» було відзначено на 5-му Індійському фестивалі кінофільмів.

Стрічка, створена Національною кіностудією художніх фільмів імені О. Довженка за підтримки Державного агентства України з питань кіно, отримала Почесну згадку журі фестивалю.

Відзнаку було вручено директору фільму Олені Бородянець.

5-ий Індійський фестиваль кінофільмів (Indian Cine Film Festival) відбувався у Мумбаї, Індія протягом одного дня – 10 вересня 2016 року.

Із чималим переліком його переможців можна ознайомитися тут>>>.

Зазначимо, що рік тому, 18 вересня 2016-го, 4-ий Індійський фестиваль кінофільмів відзначив стрічку Тараса Ткаченка «Гніздо горлиці» Призом Журі найкращому повнометражному фільму.

У фільмі «Казка про гроші» розказана історія про жахливу людську пожадливість, скупість і скнарість. Про лихварів, дармоїдів та підлабузників, про ледарів, пияків та рясоносців. Але перш за все – про справжнє кохання, відданість і самопожертву. «Шукайте з нами відповідь на таке, здавалося б, просте питання – що ж ті кляті гроші роблять з людьми?!» – закликають автори фільму.

«Казку про гроші» створено за сценарієм Віктора Греся за мотивами повісті Володимира Короленка «Йом-Кіпур, або Судний день».

Проект фільму «Казка про гроші» став одним із переможців Другого конкурсного відбору кінопроектів Держкіно, отримавши державну фінансову підтримку розміром 11 млн. 911,3 тис. грн., що становить 100% вартості виробництва.

Режисер-постановник – Олеся Моргунець-Ісаєнко, продюсер – Олесь Янчук, автор сценарію – Віктор Гресь, оператор-постановник – Євген Кирей, директор – Олена Бородянець, композитори – Оксана Моргунець і Максим Паламарчук, автор і виконавиця пісень – Ірина Скрипнікова, художник по гриму – Тетяна Татаренко, художники-постановники – Микола Власов і Максим Кунець.

В ролях: Андрій Ісаєнко, Олександр Кобзар, Анастасія Карпенко, Михайло Кукуюк, Костянтин Костишин, Дмитро Суржиков, Микола Боклан та інші.

28 вересня 2017 року «Казку про гроші» буде представлено у Національній конкурсній програмі 2-го Рівненського міжнародного кінофестивалю «Місто Мрії».

Власна інформація НСКУ

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ