f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

МАЙСТЕР-КЛАС СЕРГІЯ БУКОВСЬКОГО «…НЕ ШУКАЙТЕ! КІНОХРОНІКИ ГОЛОДОМОРУ НЕ ІСНУЄ!"

18.11.2017

Другий майстер-клас із серії освітніх заходів Української кіноакадемії, який відбудеться 17-го листопада у Домі «Майстер Клас» (вул. Богдана Хмельницького, 57), проведе режисер-документаліст Сергій Буковський.
Початок о 19.00.

Остання субота листопада – це день пам’яті жертв Голодомору 1932-33-х років. Саме цій даті буде присвячений майстер-клас Сергія Буковського «…не шукайте! Кінохроніки Голодомору не існує!». Мова піде про стрічку «Живі» (2008) Буковського.

Режисер зупиниться на тому, як було складено структуру фільму, розповість про роботу з архівами та як виходити із критичних ситуацій під час роботи над фільмом.

«Живі» – це стрічка про приховування правди. Один з персонажів – Гаррет Джонс, британський журналіст, в 30-ті роки об’їздив всю Харківщину та опублікував в західній пресі велику статтю про те, що відбувається в Україні. Західні дипломати звітували про це. Оригінали цих документів показані та озвучені в фільмі. Але світ не здригнувся від жаху. Світ тоді, як і зараз, був «глибоко стривожений» подіями в Україні. Гаррета в Харкові затримали та екстрадирували, він став в СРСР персоною нон-грата», – говорить Сергій Буковський.

Фільм “Живі” був показаний у 20 країнах світу.

 

Автор тексту - Сергій ТРИМБАЧ.

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»