f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

СЕМЕНУ СЛУЧЕВСЬКОМУ - 70

26.12.2017

Завжди усміхнений, вальяжний, непоспішливий. Можете його запитати про що завгодно: футбол (про нього знає все), кіно, політику - він зупиниться і почне розповідати. Терпляче так, доброзичливо. Завжди дивиться в очі, ніби заохочує: правда ж цікаво?

Одначе враження ваші будуть оманливі - Семен встигає стільки, що навіть завидки беруть: і як те йому вдається?

На телебаченні, українському і російському, безліч програм і фільмів - як сценариста, режисера, продюсера, журналіста.

Якщо не помиляюсь, моє справжнє знайомство з ним почалося із фільму "ЗАПРЕДЕЛ" (1989), присвяченого страшним нюансам Чорнобильської катастрофи.

Він пам"ятливий, Семен, про що свідчать хоча б фільми «Дворы нашего детства» (2 серии); «Два тайма с динамовцами Москвы»; «Бродвей нашей юности» (11 серий) та інші, зроблені з Алексеем Габриловичем.

Про футбол, про спорт загалом Случевський знає все. І всіх. Бо він любить не футбол як такий, а передусім людей, які його уособлюють: Валерія Лобановського,Олега Блохіна, Андрія Шевченка... Його журналістика тяжіє до жанру есе, в якому стільки знання і стільки любові до світу великих і мужніх людей...

Семене, з ювілеєм! Рости далі, але не забігай надто далеко вперед. Бо ми, на відміну від тебе, люди вже трохи підтоптані.

Добра і щастя, Доброго здоров"я і Доброї роботи!!

 

Автор тексту - Сергій ТРИМБАЧ.

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»