f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

День народження Кіри Муратової: вітання від колег та Президента України

05.11.2014


**

Дорога Кіро Георгіївно!

Вітаємо Вас із чудесним, обрамленим листопадовим золотом, Днем народження. Ми щасливі тим, що Ви є, що є Ваші фільми, які є славою кіно, українського і світового. Ваша творча і громадянська безстрашність багатьох з нас учить бути вірними собі й не зраджувати мистецтво кіно: ні за яких обставин. Нам дуже хочеться й собі не розчарувати Вас: так само ні за яких обставин. Життя триває і в ньому так багато прекрасного. Ваші фільми проникнуті вірою в людину і розчаруванням у її некращих проявах. Ви ніколи не лукавили, не загравали з правдою про нас самих. У підсумку Ваша правда робить нас загартованішими і мужнішими перед випробуваннями. А їх так багато попереду.

Гарного Вам, славного Дня народження! Пошли Вам, Господи, ще многих радощів і многих фільмів. Здоров'я Вам міцного і натхнення - перемагать і жить.

Правління Національної спілки кінематографістів України

**

Дорогая Кира Георгиевна!

Сегодня Ваш юбилей! Примите наши искренние слова уважения и признательности творцу произведений подлинного искусства, настоящему большому Мастеру кино, самобытному и талантливому художнику.

Практически все Ваше творчество одухотворено Одессой и рождено на Одесской киностудии.

Для нас, кинематографистов - это особый знак, особая радость и гордость, это огромное поле для постижения Вашего опыта и постоянной работы.

Здоровья Вам, дорогая наша Кира Георгиевна, на долгие годы, и пусть оно будет гарантией бесконечности Вашего таланта, Вашего вдохновения и Вашего нового слова в искусстве.

С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ!

От одесских кинематографистов - 
Ярослав Лупий

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»