f y
Національна спілка кінематографістів України

Афіша

22 березня, неділя, Червоний зал

22.03.2015

ХІІ Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини DOCUDAYS UA 

ЧЕРВОНИЙ ЗАЛ

DOCU/ПРАВО

10:00. ІНТЕРНЕТ-ЗАЛЕЖНИЙ / WEB JUNKIE

реж. Шош Шлам, Гілла Медаліа, Ізраїль / США, 2014, 74 хв.

Інтернет-залежність стала глобальною проблемою сьогодення. Дедалі більше людей, особливо молодих, користуються Інтернетом частіше, ніж будь-коли раніше. Фільм занурюється у життя реабілітаційного центру в Пекіні й досліджує випадки трьох китайських підлітків – із дня їх прибуття до реабілітаційного центру протягом трьох місяців їх лікування там і до повернення додому. У фільмі висвітлено як причини, що викликають розлад, так і методи лікування пацієнтів.

12:00. ПІНГВІН / PENGUIN

реж. Марина Врода, Україна, 2015, 51 хв.

Іра й Маня друзі, разом вони винаймають квартиру у Києві. Іра, активістка, організаторка фонду допомоги дітям та паліативній пацієнт. Маня її найближчий друг, також волонтерка - дівчата працюють й живуть разом.

До подруг у гості з іншого міста приїздить батько Іри, Олександр. Усі троє проводять тиждень разом. Життя Іри та Мані чітко організоване життя людей, які добре знають звички та потреби один-одного, й будь-яке втручання надовго не можливе.

Ранкова гімнастика, процедури, сніданок, робота за комп”ютером, мотонне повторювання день у день. Батько чекає на близкість з донькою. Адже не відомо коли вони зустрінуться знову. Він чекає, коли вони їдуть до перукарні, коли він фотографує дівчат в атракціоні торгівельного центру, коли товче гарячу картоплю на кухні...

Нарешті час Олександрові повертатися додому. Донька й батько прощаються.

Один вечір Іра лишається сам на сам із собою.

Зустріч із творчою групою.

15:00. ЦАП ЗА ГОЛОС / A GOAT FOR A VOTE

реж. Єрун ван Велзен, Нідерланди, 2013, 51 хв.

Після виборів, які нещодавно відбулися в їхній країні, багато кенійців полегшено зітхнули. Вибори, що пройшли 2013 року, хоча й не позбавлені підозр у фальсифікаціях, були проведені відносно спокійно порівняно з масштабними вибухами насильства чотири роки тому. У середній школі Маджаоні наступне покоління кенійських виборців навчається демократії. На щорічних шкільних виборах троє учнів змагаються за почесну посаду президента школи. Безмежні ентузіазм і мотивація цих трьох кандидатів віщують жорсткі виборчі перегони.

Зустріч із режисером.

DOCU/ЖИТТЯ

17:00. ПРОПАГАНДА / PROPAGANDA

реж. Крістофер Мюррей, колектив MAFI, Чилі, 2014, 62’

Фільм про події чилійської президентської кампанії 2013 року, посеред одного з найвідчутніших соціальних заворушень останніх років. Він пропонує мандрівку крізь найбільш виняткові ситуації політичних кампаній, спонукаючи до рефлексій щодо складних відносин між політиками і громадянами, побачених очима кількох режисерів цієї країни.

Зустріч із продюсером.

19:00. «МИР», «ХОТАБИЧ І ЙОГО КОМАНДА» / PEACE, KHOTTABYCH AND HIS TEAM (У ВИРОБНИЦТВІ /WORK IN PROGRESS)

реж. Сергій Лисенко, Україна, 2015

Українська революція, що почалася з мирного заклику, а закінчилася поваленням режиму і приходом до влади проєвропейських сил, є унікальною для новітньої історії. Режисер Сергій Лисенко вважає Євромайдан непересічним явищем, під час якого українці показали свою здатність добровільно об’єднуватися задля спільної перемоги: «Ми працюємо над Енциклопедією громадських ініціатив з самоорганізації, щоб зберегти безцінний досвід і показати, яке продовження він отримав зараз».

Зустріч із режисером та героями. Презентація короткометражних документальних фільмів із циклу«Євромайдан. Енциклопедія громадських ініціатив самоорганізації».

21:00. ПАЙН-РІДЖ / PINE RIDGE

реж. Анна Еборн, Данія, 2013, 76 хв.

19-річний Берт сидить у затінку дерева у Парку Йо. Кассандра Ворріор годує свою дочку, Даймонд Роуз. Деніел Ранз Клоуз пітніє під сонцем у меморіальному комплексі «Поранене коліно». Кассель Скай Літл надягає свої черевики на Родео Уотерс. Ванесса Пайпер самотня посеред Бедлендз. Ленс Ред Клауд проводить ночі за заправкою. Усе це відбувається влітку, і всі вони живуть у резервації Пайн-Рідж у Південній Дакоті, США.

Зустріч із режисеркою.

Детальніше про розклад показів і програму фестивалю тут.

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»