f y
Національна спілка кінематографістів України

Афіша

24 березня, вівторок, Другий поверх

24.03.2015

ХІІ Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини DOCUDAYS UA 

ДРУГИЙ ПОВЕРХ

DOCU/КЛАС

12:00. Мартічка Божилова. Привнесення місцевих традицій у світову документалістику.

Європейська співпраця і шляхи виходу на міжнародний ринок кіно. 

Як зробити проект актуальним і привабливим на міжнародному рівні; як застосовувати і розуміти терміни сторітелингу та сценарію в документальній сфері; як готувати й аналізувати письмові заявки-пропозиції; у чому роль візуальних матеріалів; як організувати різні стадії виробництва; які характеристики й умови європейської співпраці слід брати до уваги, взаємодіючи з іноземними партнерами; що відбувається у мистецьких тенденціях документального кіно.

Мартічка Божилова (Болгарія), продюсерка болгарської групи AGITPROP із 1999 року. Серед її фільмів – «Ґеорґі та метелики» (Silver Wolf, Амстердамський міжнародний фестиваль документального кіно, 2004), «Проблема з комарами та інші історії» (Каннський кінофестиваль, 2007), «Коридор No8» (Берліналє, 2008), «Хлопчик, що був королем» (Міжнародний кінофестиваль у Торонто 2011), «Останні пірати Чорного моря» (Visions du Reel, HotDocs, 2013), «Любов та інженерія» (Трибека, 2014). Засновниця та директорка Балканського документального центру підтримки кіномитців-документалістів Балканського півострова. Член журі DOK-Leipzig-2014 та IDFA 2014. Мартічка здобула міжнародну нагороду Trailblazer Award на MIPDOC у Каннах за креативність, новизну, оригінальність та прорив у царині документального кіно. Вона була відзначена у престижному списку «100 найвпливовіших жінок Болгарії» та увійшла до топ-7 найбільш впливових болгарських митців за версією Forbes. У 2013 році вона була номінована на нагороду «Жінка року».

15:00. Олександр Глядєлов. Обставини часу.

«Разом зі слухачами/глядачами спробую поміркувати про відповідність наших зусиль викликам часу. І про ціну цих зусиль». 

Олександр Глядєлов (Україна), фотограф. Висвітлював військові конфлікти у Молдові, де був поранений, а також у Нагірному Карабаху, Чечні та Україні, де його поранили знову. З 1996 зосередився на довгострокових документальних фотопроектах, представляючи свої роботи у вигляді виставок. З 1997 і до сьогодні активно співпрацює з міжнародною гуманітарною організацією «Лікарі без кордонів». Фотографії Олександра використовували такі міжнародні організації, як MSF, HRW, Глобальний фонд, UNAIDS, ЮНІСЕФ. Серед його нагород – Гран-Прі Укрпресфото-97; Приз Hasselblad на конкурсі європейської фотографії у місті Вевей, Швейцарія, Images'98; Mother Jones 2001 Medal Міжнародного фонду документальної фотографії у Сан-Франциско, США; Moving Walls 2002 Інституту Відкритого Суспільства (OSI) у Нью-Йорку, США та ін. Є автором понад 30 персональних виставок у різних країнах світу. Видав три книги. 

Детальніше про розклад показів і програму фестивалю тут.

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ