f y
Національна спілка кінематографістів України

Афіша

26 квітня, неділя, Синій зал

26.04.2015

ІV Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів KISFF-2015

Ретроспектива короткометражних фільмів Маті Діоп

АТЛАНТИКА

Франція / 2009 / 15 хв.

Вночі біля багаття хлопчик з Дакара на ім’я Серін розповідає двом друзям про свою одіссею - про те, як він плив на кораблі без квитка. Не лише він, але й усе його оточення марить ідеєю перетнути море, і його слова звучать, як меланхолічна поема. Це історія про хлопчиків, які без кінця подорожують: між минулим, теперішнім і майбутнім, життям і смертю, історією і міфом.

CНІГОВИЙ КАНОН

Франція / 2011 / 33 хв.

Дія відбувається у французьких Альпах у лютому 2011 р. Ваніна любить звук паркету, який скрипить під її босими ногами. Ваніна любить вкривати себе сонцезахисним кремом перед каміном. Ваніна любить рудувато-коричневе хутро свого кролика Сусі. Ваніна любить запах шкіри свого білого дивана. Ваніна любить годинами дивитись на полум’яний погляд вкритої вуаллю жінки на листівці з її колекції. Ваніна любить спілкуватися з Елоїзою в Інтернеті. Але найдужче Ваніна любить свою американську няню Мері Джейн. 

ЗНАМЕНИТІСТЬ У В'ЄТНАМІ

Франція / 2012 / 29 хв.

У лісі поблизу Марселя франко-в'єтнамська режисерка Генрієтта Нунг знімає свою версію екранізації «Небезпечних зв'язків» зі своїм сином Майком. Але коли головний актор зникає, процес зупиняється. Фільм втрачає Вальмона, а згодом і саму режисерку. Вона покидає всіх акторів та команду, які відтак стають пасажирами на борту примарного корабля із юнаком Майком у ролі капітана. Коли Генрієтта блукає портовим містом, перед неї відкривається світ, який нагадує їй колишній дім, В’єтнам. Тут вона зустрічає чоловіка, який блукає без надії повернутись.

Більше про КISFF тут >>>.

Початок о 15 годині.

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»