f y
Національна спілка кінематографістів України

Афіша

7 травня, четвер, Червоний зал

07.05.2015

Прем’єрний показ художнього фільму «НЕЗЛАМНА»

Автор сценарію: М. Бударін, Є. Олесов, Л. Корін, М. Данкевич
Режисер С. Мокрицький
Оператор Ю. Король
Композитор Є. Гальперін
Продюсери: Є. Олесов, Н. Мокрицька
В ролях: Ю. Пересильд, Є. Циганов, О. Васильков, Н. Тарасов, Д. Блекхем, П. Пахомова, В. Лінецький, А. Кот, С. Боклан, А. Сергійко, С. Сипливий, С. Косолапова, А. Шпилюк

Україна, Росія, 2015 рік

ТОВ Студія «Кінороб», кіностудія «Новые люди», за підтримки Державного агентства України з питань кіно

Українсько-російська ко-продукція «Незламна» розповідає історію радянського снайпера Людмили Павличенко, що під час Другої світової війни застрелила три сотні ворогів, а згодом була членом делегації СРСР у США і затоваришувала із дружиною американського президента Елеонорою Рузвельт.

Фільм було профінансовано Державним агентством України з питань кіно, так само як і з російського бюджету. Коли його запускали у виробництво, продюсерам ішлося про створення фільму під назвою «Битва за Севастополь». Утім, у процесі роботи над стрічкою, з огляду на анексію Криму та початок бойових дій на Донбасі, цей задум зазнав певних корекцій.

Режисер Сергій Мокрицький зробив акцент на особистій історії героїні, закинутій у жахи війни. Людмилу Павличенко майстерно втілено Юлією Пересільд. За свою роботу над роллю актриса отримала нагороду 5-го Пекінського МКФ.

Початок о 18 годині 30 хвилин

ВХІД ЗА ЗАПРОШЕННЯМИ
Запрошення на показ фільму можна отримати в творчому відділі НСКУ
(каб. № 208)

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ