f y
Національна спілка кінематографістів України

Афіша

9 січня, субота, Червоний зал

09.01.2016

Алік Шпилюк представляє проект «Мистецькі фільми в Будинку кіно»

Художній фільм «ВІКТОРІЯ»

Режисер Себастьян Шіппер

В ролях: Лайа Коста, Фредерік Лау, Франц Роговський

Німеччина, 2015 рік

Вікторія – іспанська дівчина, яка віднедавна живе у Берліні. Одного разу на виході з клубу вона знайомиться з чотирма хлопцями – Зонне, Боксером, Блінкером і Фусом. Хлопці обіцяють показати їй «справжній Берлін». Але прогулянкою нічним містом справа не обмежується. Виявляється, що хлопцям потрібно розібратися зі старим боргом, та оскільки один з них занадто п'яний, вони просять Вікторію побути водієм.
 
Фільм тривалістю 134 хвилини знято одним кадром, без монтажу. Для цього знадобилося три спроби (три дублі по 2 години 20 хвилин). Спочатку сценарій був дуже коротким і займав лише 12 сторінок, значна частина діалогів фільму – імпровізація під час зйомок.
 
Операторська робота Стурла Брандта Гровлена ​​була відзначена «Срібним ведмедем» Берлінського кінофестивалю за видатні художні досягнення.

«Срібний ведмідь» Берлінале-2015, 6 премій Німецької кіноакадемії «LOLA» (за найкращий фільм, режисуру, музику, операторську роботу, найкращим актрисі та актору).

Початок о 17 годині 30 хвилин

ВХІД ЗА ЗАПРОШЕННЯМИ
Запрошення на показ фільму можна отримати у творчому відділі НСКУ
(каб. № 208).

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»