f y
Національна спілка кінематографістів України

Афіша

22 грудня, четвер, Синій зал

22.12.2016

Допрем’єрний показ кінотрилогії «МОЄ ДИТИНСТВО»

Режисер та автор сценарію Ірина Правило

Оператори: Олександр Рощин, Дмитро Демішев

В ролях: Анатолій Сулятицький, Герундій Чігогідзе, Юрій Фіоретто

Україна, Грузія, Італія, 2016 рік

Проект «Моє дитинство» об’єднав три короткометражні ігрові фільми – «Кров», «Мужицький ангел» та «Мій університет», зняті в Грузії, Україні та Італії за мотивами оповідань Нодара Думбадзе, Степана Васильченка та Ніно Палумбо.

Перша частина трилогії – фільм «Кров», знятий на чорно-білу плівку, став першим кінопроектом України та Грузії, ініційованим українською стороною за часи незалежності, та першим міжнародним проектом Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого.

Друга частина – картина «Мужицький ангел», є прикладом поєднання ігрового кіно та анімації, при створенні якої було використано принцип перекладки, ретельно розробленої на західноукраїнському етнографічному матеріалі.

Зйомки третьої частини кінотрилогії – фільму «Мій університет», за мотивами оповідання італійського письменника Ніно Палумбо, відбулись у жовтні 2014 року в Тоскані, Італія. Фільм було знято на кольорову кіноплівку KODAK, придбану за власний рахунок режисера. Це один із небагатьох українських фільмів, знятих на плівку останнім часом.

Головна тема трилогії – становлення особистості. У роботах піднято важливі питання: повернення до найвищих людських та сімейних цінностей; гармонійного існування духовного та фізичного життя; звернення до традицій та звичаїв.

Головні герої – хлопці віком 6, 11 та 15 років вчаться розрізняти добро і зло, відчувають силу рідної крові та стають на шлях самовизначення та усвідомлення свого покликання.

Початок о 18 годині

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»