f y
Національна спілка кінематографістів України

Афіша

22 грудня, четвер, Синій зал

22.12.2016

Допрем’єрний показ кінотрилогії «МОЄ ДИТИНСТВО»

Режисер та автор сценарію Ірина Правило

Оператори: Олександр Рощин, Дмитро Демішев

В ролях: Анатолій Сулятицький, Герундій Чігогідзе, Юрій Фіоретто

Україна, Грузія, Італія, 2016 рік

Проект «Моє дитинство» об’єднав три короткометражні ігрові фільми – «Кров», «Мужицький ангел» та «Мій університет», зняті в Грузії, Україні та Італії за мотивами оповідань Нодара Думбадзе, Степана Васильченка та Ніно Палумбо.

Перша частина трилогії – фільм «Кров», знятий на чорно-білу плівку, став першим кінопроектом України та Грузії, ініційованим українською стороною за часи незалежності, та першим міжнародним проектом Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого.

Друга частина – картина «Мужицький ангел», є прикладом поєднання ігрового кіно та анімації, при створенні якої було використано принцип перекладки, ретельно розробленої на західноукраїнському етнографічному матеріалі.

Зйомки третьої частини кінотрилогії – фільму «Мій університет», за мотивами оповідання італійського письменника Ніно Палумбо, відбулись у жовтні 2014 року в Тоскані, Італія. Фільм було знято на кольорову кіноплівку KODAK, придбану за власний рахунок режисера. Це один із небагатьох українських фільмів, знятих на плівку останнім часом.

Головна тема трилогії – становлення особистості. У роботах піднято важливі питання: повернення до найвищих людських та сімейних цінностей; гармонійного існування духовного та фізичного життя; звернення до традицій та звичаїв.

Головні герої – хлопці віком 6, 11 та 15 років вчаться розрізняти добро і зло, відчувають силу рідної крові та стають на шлях самовизначення та усвідомлення свого покликання.

Початок о 18 годині