f y
Національна спілка кінематографістів України

Афіша

11 січня, середа, Синій зал

11.01.2017

Польський інститут у Києві представляє повнометражний документальний фільм «ХРЕСТ І КОРОНА»

Режисер Здіслав Цозач

Автори сценарію: Здіслав Цозач, Блажей Станіславський

Виробництво TVP Historia, TVP1, Польща, 2016 рік

Фільм Здіслава Цозача «Хрест і корона» – чергова стрічка з документальної серії «Таємниці початку Польщі». Її було створено в рамках святкування 1050 річниці Хрещення Польщі. Стрічка є першою кіно-спробою показати довгий шлях християнізації держави перших П’ястів – шлях від поганської віри до потужної Польщі у родині християнських держав.

В основу фільму покладено найновіші дослідження польських науковців. Фільм розпочинає сцена хрещення Мєшка І і його найближчого оточення на Лєдницькому озері, а завершує – сцена коронації Болеслава Хороброго (1025 року) – першого короля Польщі у кафедральному соборі першої столиці Польщі – місті Гнєзно. Поруч із широковідомими даними, з’являються нові, невідомі до цього часу гіпотези та інтерпретації, пов’язані із датою, місцем і обставинами хрещення Мєшка І, які поглиблюють знання щодо часу народження Польської Державності.

Фільм знято у сучасній, живій формі: короткі виступи науковців переплітаються з віртуальними реконструкціями найстаріших сакральних об’єктів на польських землях та постановочними кадрами подій з часів перших правителів Польщі.

Фільм демонструється англійською мовою із українськими субтитрами

Початок о 18 годині

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ