f y
Національна спілка кінематографістів України

Книги

У Німеччині видано монографію Володимира Миславського «Державне управління українською кіногалуззю у 20-ті роки»

23.10.2015

У Німеччині вийшла друком монографія Володимира Миславського «Государственное управление украинской киноотраслью в 20-е годы. Становление ВУФКУ. 1922–1930» (Saarbrücken: LAP LAMBERT Academic Publishing, 2015, 258 с.).

У книзі досліджуються процеси формування та становлення кіногалузі в Україні в період нової економічної політики, коли радянська влада не могла повноцінно підтримувати кінобудівництво, а Всеукраїнське фото-кіно управління, розпочавши свою діяльність майже без допомоги держави, налагоджувало кінороботу в Україні. У монографії використано численні публікації в українській та російській пресі 1920-х років.

Це вже четверта книжка члена НСКУ, кінознавця, кандидата мистецтвознавства Володимира Миславського, що вийшла цього року. До того з’явилися видання «Олександр Довженко: маловідомі сторінки», «Одеса… Німе кіно. 1897-1930» та «Формування кінофікації та кінопрокату в Україні. 1922–1930».

Власна інформація НСКУ

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали:

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда