f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Fwd: Київська прем'єра фільма-володаря Ґран-Прі ОМКФ-2018 "Кришталь"відбудеться 3 листопада

29.10.2018

Прем'єра фільма-володаря Ґран-Прі ОМКФ-2018 "Кришталь" в Києві відбудеться 3 листопада. Фільм особисто представить режисерка Дар'я Жук.

3 листопада 2018 року о 16:30 в «Жовтні» відбудеться прем’єра фільму-володаря Ґран-прі Одеського МКФ «Кришталь» Дар’ї Жук. 

Нещодавно кінострічка була висунута на здобуття премії Оскар в номінації «Найкращий фільм іноземною мовою» від Білорусі. 

2 листопада о 12:00 в кінотеатрі «Жовтень» відбудеться прес-показ та прес-конференція «Кришталю» за участі режисерки.
Для акредитації необхідно заповнити форму.

8 листопада фільм виходить в український прокат.
Партнер релізу – Одеський міжнародний кінофестиваль.

Кришталь, реж. Дар’я Жук, Білорусь, США, 2018
Володар Ґран -прі ОМКФ 2018
Тривалість: 1 година 33 хвилини

 

 


Дія фільму відбувається у Білорусі 90-х. Молода діджейка Веля мріє будь-якою ціною отримати американську візу, але в анкеті, не замислюючись, пише вигаданий номер, який, як виявилось, належить провінційній родині, що саме готується до весілля сина. І саме на цей номер мають зателефонувати з посольства, аби підтвердити високооплачувану роботу Велі.

Дар’я Жук виросла в Білорусі. Після школи за обміном поїхала вчитися до США, де спочатку з відзнакою закінчила коледж, потім  – економічний факультет Гарварду. Однак пропрацювавши кілька років за фахом, зрозуміла, що мусить знімати кіно. Закінчила режисуру в Колумбійському університеті, має добірку відзнятих короткометражок. “Кришталь”  – дебютна повнометражна робота режисерки.

Odesa International Film Festival