f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Українсько-ізраїльський фільм NO-ONE отримав головний приз на фестивалі в Вінчестері (Великобританія)

27.11.2018

Українсько-ізраїльський фільм NO-ONE отримав головний приз на фестивалі в Вінчестері (Великобританія) 

 Представлений в травні на Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість» фільм NO-ONE Льва і Володимира Прудкіних був нагороджений як

кращий повнометражний художній фільм на Міжнародному кінофестивалі в Вінчестері.
Лев Прудкин подякував організаторам від імені співрежисера і співавтора сценарію Володимира Прудкіна, який не зміг бути присутнім на церемонії.

Ось що говорить про фільм директор кінофестивалю в Вінчестері, куратор і кінокритик Джон Хейс: NO-ONE - драматична історія ненависті, зради і помсти, що розгорнулася в Криму в дні падіння Радянської імперії.

При погляді на Росію, якою вона стає сьогодні, не можна придумати більш жорсткої, своєчасної, стильної, розумної і чуттєвої картини.

Англійське місто Вінчестер стало новою сторінкою в історії успіху NO-ONE після перемоги в конкурсі художніх фільмів на кінофестивалі у Відні і показів на міжнародних фестивалях в Хайфі, Києві, Єревані.

Найближчим часом, фільм NO-ONE буде показаний ще на кількох європейських і північноамериканських фестивалях.
В Україні картина вийде в обмежений прокат після Нового року.

Офіційна інформація.
Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.