f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«Людина з табуретом» вийде в прокат 21 лютого 2019 року

30.11.2018

Допрем'єрний показ відбудеться 20 лютого 2019 року в кінотеатрі «Жовтень».

Про це повідомила продюсерка Катерина Мізіна на прес-конференції, присвяченій завершенню постпродакшну стрічки. 

Прокатом займатиметься сама продюсерка, без залучення дистриб'юторської компанії. 

«Людина з табуретом» розповість про подорож до Тихого океану, що тривала рік. Серед 20 учасників ініціатор експедиції - український режисер Леонід Кантер із дружиною Діаною та донькою Магдаленою. 

Нагадаємо, що у 2004 році Леонід Кантер, який пішов із життя 4 червня цього року, вигадав квест «З табуретом до океану», суть якого полягала у тому, щоб віднести чотири табурети з київської кухні на береги чотирьох океанів - без грошей, але з камерами в руках, з піснями й виставами про любов та Україну. Перша така мандрівка відбулась у 2005 році до Атлантичного океану. Остання - в 2010 році до Тихого океану. 

Стрічка розоповість не лише про індіанців на карибських островах, бандитських латиноамериканських мегаполісів, вуличні вистави на майданах і палубах кораблів, перипетії між мандрівниками, пейзажі Амазонки та Патаґонії, але й про самого Леоніда Кантера - його «країну мрій», боротьбу за Україну, життя та смерть. У фільмі буде використано прощальне відео Леоніда Кантера, яке він зняв перед смертю. 

Над фільмом працює українська студія Ridni animation. Режисер – Ярослав Попов, продюсерка – Катерина Мізіна, музика – OY Sound System, Balaklava Blues, Freel та Едуард Приступа, звук – KWA Sound Production, Сергій Авдєєв.

Як писав «Детектор медіа», «Людина з табуретом» Леоніда Кантера зібрала понад 270 тис. грн краудфандингом. Виробництво фільму також підтримав Український культурний фонд

Наразі постпродакшн стрічки завершено. Загальний бюджет постпродакшну «Людини з табуретом» складає 821,7 тис. грн.

 

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.