f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Заява Docudays UA на підтримку київських кінотеатрів

09.01.2019

Команда Docudays UA закликає громадськість та українські медіа максимально долучитися до висвітлення ситуації, яка склалася навколо київських кінотеатрів в останні місяці.

Нещодавно стало відомо, що міська влада Києва не продовжує оренду на кінотеатр «Київ» для команди ТОВ «Культурний центр Кінотеатр “Київ”», що опікувався ним протягом останніх 18 років. У офіційному зверненні до громадськості директорка ТОВ «Культурний центр Кінотеатр “Київ”» Вілія Бондаренко зазначила, що станом на 28 грудня дирекція кінотеатру так і не отримала офіційної відповіді від КМДА, а в інтернеті та ЗМІ почала з’являтися інформація про плани не продовжувати договір оренди та передачі кінотеатру до ТОВ «Культурний центр Кінотеатр “Київ”». Дирекція кінотеатру звертається по допомогу до ЗМІ та громадськості, аби не допустити припинення роботи кінотеатру та забезпечення прозорих та законних умов для успішної роботи останнього.

Docudays UA занепокоєний тією ситуацією, яка склалася навколо культурних осередків міста Києва і зокрема, закликає міську владу надати свої роз’яснення та просить громадськість всіляко долучитися до інформаційної кампанії по підтримці київських кінотеатрів. Адже з 1-го жовтня припинили свою роботу кінотеатри «Україна» та «Кінопанорама».

Усі ці кінотеатри є важливими й надзвичайно необхідними сьогодні майданчиками показу авторського, унікального українського та світового кіно.

Ось тут можна підписати петицію, яка закликає київську владу сприяти продовженню договору оренди з ТОВ «Культурний центр Кінотеатр “Київ”» та вжити всіх можливих заходів для недопущення перешкод у роботі кінотеатру.


Docudays UA
Зображення: sisalto.fr
Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.