f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«Історія зимового саду». Північноамериканська прем'єра українського фільму

20.03.2019

Прем’єра дебютної документальної стрічки Семена Мозгового «Історія зимового саду» відбудеться 6 квітня в конкурсній програмі New Docs міжнародного кінофестивалю документального кіна Full Frame Documentary Film Festival.

Фільм «Історія зимового саду» створений за підтримки Держкіна. Продюсерами стрічки є Тарас Босак, Артем Колюбаєв та Олександр Чепіга.

Фестиваль документального кіна Full Frame заснований 1998 року в Даремі, Північна Кароліна. Цей щорічний міжнародний форум присвячений прем’єрам сучасного кіна від визнаних та молодих талановитих кіномитців, він є найбільшим професійним кіномайданчиком півдня Сполучених Штатів. Фестиваль акредитований «Ґільдією продюсерів Америки» (PGA) в номінаціях Award for Best Documentary та Academy Award for Best Documentary Short Subject.

Українська прем'єра стрічки пройде 23 березня та 24 березня в конкурсній програмі DOCU/Україна Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини DOCUDAYS UA.

Держкіно

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали: червоний, синій, білий

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда офісних приміщень.