f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Офіційна позиція орендарів кінотеатру «Київ» щодо проведеного конкурсу на право оренди приміщенням

16.04.2019

Шановна громадськість та представники ЗМІ!

Починаючи з січня 2019 року увага небайдужої громадськості прикута до ситуації, в яку потрапив Культурний центр «Кінотеатр «Київ», якому загрожує доля, подібна до тих, що спіткала столичні кінотеатри «Україна» та«Кінопанорама».

Департамент комунальної власності м.Києва наперекір законодавству порушив переважне право ТОВ «Культурний центр «Кінотеатр «Київ» на продовження договору оренди, більше того, у встановлений законодавством термін не повідомив орендаря про намір не продовжувати договір оренди, що тягне за собою автоматичну пролонгацію договору за законодавством.

У зв’язку з цим, колектив ТОВ «Культурний центр «Кінотеатр «Київ» на початку квітня звернувся до Господарського суду міста Києва з позовом про визнання дій Департаменту комунальної власності протиправними. Підготовче судове засідання призначено на 6 травня цього року ухвалою суду, постановленою ще 5 квітня 2019 року, про що достеменно було відомо керівництву Департаменту.

Не дивлячись на це, та в порушення власного регламенту, у приміщенні Київської міської державної адміністрації 15 квітня 2019 р. о 14-00 було проведено конкурс на право оренди приміщення кінотеатру «Київ».

ТОВ «Культурний центр «Кінотеатр «Київ» заявляє, що буде відстоювати своє право на оренду кінотеатру у судовому порядку, лишаючись фестивальним центром столиці.


Сподіваємось на Вашу підтримку,
колектив ТОВ «Культурний центр «Кінотеатр «Київ»
 

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.