f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Вчетверте стартував Канівський кінофестиваль.

22.05.2019

Вчетверте стартував Канівський кінофестиваль, кінофестиваль, що носить ім’я геніального українського кіномитця Юрія Іллєнка, який мріяв про потужній український кінофестиваль на благословенній Тарасовій землі.

Як ніколи величезна кількість заявок (за три тисячі!), широке міжнародне представництво, що, на жаль, дещо вимиває українське представництво: так з 26-ти конкурсних фільмів тільки 8-м українських.

ВО «Свобода» не словом, а ділом декларує український вектор розвитку країни у всіх напрямках: вдруге поспіль від ВО «Свобода» буде відзначено найкращий український патріотичний фільм. Запрошуємо до перегляду як конкурсних фільмів – міський будинок культури, так і позаконкурсних – кіноконцертний майданчик ім. Юрія Іллєнка на набережній Дніпра. https://www.facebook.com/philip.illienko?

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.