f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Одеський кінофестиваль: хто з голлівудських зірок став суддями заходу

29.06.2019

Залишаються лічені дні до початку однією з наймасштабніших кіноподій України – щорічного Одеського кінофестивалю 2019. Організатори завершують останні підготування до відкриття червоної доріжки, а у мережі оприлюднили список членів журі, які й визначать переможців.

Серед них – знамениті українські режисери та актори. Відповідна інформація з'явилась на офіційному сайті ювілейного 10-го Одеського кінофестивалю. Згідно з анонсом, кіноподія відгримить в курортному місті з 12 до 20 липня. На червоній доріжці з'явиться чимало знаменитостей, серед яких – голлівудські зірки, які є суддями кіноподії. Хто увійшов до складу журі – читайте у матеріалі LifeStyle 24. https://24tv.ua/lifestyle/odeskiy_kinofestival_hto_z_gollivudskih_zirok_stav_suddyami_zahodu_n1171215?fbclid=IwAR1HcSF3k6mdyChJFer3cz7FhBKJRIzMnpC3E8O9kBVwyI_paDxlx8z3TTQ

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.