f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Попередній перегляд фільму "Зірка Давида Черкаського"

12.07.2019

В кінематографічному світі відбулося подія-в Києві, в маленькому залі кінотеатру "Жовтень", відбувся попередній перегляд фільму про великого режисера, Людину, Художніка- Давида Черкаського!

Робоча назва- "Зірка Давида Черкаського".

Фантастично наполегливий режисер Сергій Волков йшов до цього проекту п'ять (!) Років, збираючи по крихтах матеріал, пробиваючи непробивні двері і лоби, долаючи запеклий опір самого Давида Яновича, який категорично не сприймав пафос і дифірамби, добившись таки благословення і дозволу у Майстра в його участю у фільмі і умовивши бути Давида прямим консультантом! Сергій знімав, знімав де тільки можна було і де не можна, зібрав колосальний відео-, фото- матеріал. Чесно кажучи, було досить людей, які не вірили в проект ...

Але! Фільм вийшов! Це визнали і жорсткі критики, соратники і друзі Давида -режіссёр Наталія Марченкова, художник Радна Сахалтуєв, поет Гарцман АРКАДІЙ, композитор Володимир Бистряков ... Спасибі всім, хто брав участь в цьому чудовому проекті. Спасибі всім, хто дав добро на державне фінансування, такого важливого для української культури, фільму. Спасибі моєму партнёру- акторові і режисерові Віктору Андрієнко за колосальну допомогу в створенні картини! Будемо жити! Блискуче!

https://www.facebook.com/iryna.sergeeva?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARBjmt9qdZFizESd6ykC8Da5uNFVK9bUSOAQPUx

K1WWaEhzkZmYp9YSwBnqg2LG4GzowuhxpSKJK9hDH&fref=nf

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.