f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Повнометражку "Панорама"показали на ОМКФ -2019.

16.07.2019

Українську повнометражку "Панорама", яку показали на ОМКФ, чекає всеукраїнський прокат. Повнометражний документальний дебютний фільм українського режисера Юрія Шилова "Панорама" покажуть на великих екранах та на телебаченні.

Зазначимо, що стрічка відкрила програму Національного конкурсу ОМКФ. Головний герой картини — кіномеханік Валентин, який 44 роки працює в одному з найстаріших кінотеатрів Києва. У день 60-річчя Валентина в кінотеатрі займається пожежа і чоловік змушений піти на пенсію. У країні, що стрімко змінюється, він намагається відшукати новий сенс свого життя. https://odesa.depo.ua/ukr/odesa/ukrainsku-povnometrazhku-panorama-yaku-pokazali-na-omkf-chekae-vseukrainskiy-prokat-20190715995206?fbclid=IwAR3ydQTiDIzPAFIgx3bz4tKv7_mAIH-pS6vRzIcUzQMSqVgHNzL6FOZZA4E

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.