f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Український екшен «Захар Беркут» вийде за два місяці.

02.08.2019

Його знімали минулого літа, а тепер монтують і «розфарбовують» — репортаж зі студії.

В Україні 10 жовтня відбудеться прем'єра історичного екшену «Захар Беркут». Його знімали в Карпатах, Києві та Київській області влітку 2018 року. Режисерів було двоє — Ахтем Сейтаблаєв та Джон Вінн. На головну роль продюсери запросили голлівудського актора Роберта Патріка, який зіграв T-1000 в «Термінаторі 2». Картину зняли за мотивами однойменної повісті Івана Франка. Бюджет «Захара...» — 113,5 мільйона гривень, 29,8 з яких виділило Держкіно. Кореспондент theБабеля Роксана Рублевська побувала на студії Postmodern і побачила, що відбувається зі стрічкою «Захар Беркут» у процесі постпродакшена.

https://thebabel.com.ua/texts/33751-ukrajinskiy-ekshen-zahar-berkut-viyde-za-dva-misyaci-yogo-znimali-minulogo-lita-a-teper-montuyut-i-rozfarbovuyut-reportazh-zi-studiji?utm_source=media&utm_medium=tsn

https://www.youtube.com/watch?v=5Pflf_9RU1k

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.