f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Для глядачів фестиваль — це розвага, для професіоналів — важка робота.

25.09.2019

Для глядачів фестиваль — це розвага, для професіоналів — важка робота.

Чому важливо їздити на фестивалі ще до того, як ваш фільм знятий, і як визначити, на якому фестивалі краще зробити прем'єру? Як грамотно побудувати фестивальну стратегію і чому покази на фестивалях сьогодні називають альтернативною дистрибуцією?

Про ці та інші аспекти роботи з фестивалями розповість Дар’я Бассель, програмерка і кураторка індустріальної платформи Docudays UA. Дар’я Бассель — продюсерка, програмерка МКФ Docudays UA. Закінчила Одеський Національний Університет ім. І. І. Мечникова за фахом німецька мова та література. Після університету працювала на ТБ та в комерційному кіновиробництві. У 2011 році приєдналась до команди Міжнародного фестивалю документально кіно про права людини Docudays UA, де працює також зараз програмеркою та кураторкою індустрійної платформи. Паралельно працює продюсеркою з авторським кінематографом.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією. 10 жовтня 19:00-21:00

Реєстрація: http://bit.ly/2mivTIT

https://www.facebook.com/events/998374763848015/

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.