f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

12-й пітчинг Держкіно, день третій: Сенцов, весілля та квашена капуста

27.09.2019

У третій день 12-го пітчингу експерти оцінювали 35 документальних національних стрічок, майже всі з них претендують на 100% державного фінансування.

У столичному кінотеатрі «Жовтень» триває Дванадцятий конкурсний відбір кінопроєктів, що претендують на державну фінансову підтримку, який проводить Державне агентство України з питань кіно. Дванадцятий пітчинг триває п’ять днів, у перший та другий дні режисери і продюсери вже встигли презентувати документальні тематичні, документальні копродукційні, анімаційні повнометражні та короткометражні проєкти. Решту днів члени Експертної комісії та Ради з державної підтримки кіно оцінюватимуть національні документальні фільми. У третій день пітчингу таких було представлено 35.

https://detector.media/production/article/171065/2019-09-26-12-i-pitching-derzhkino-den-tretii-sentsov-vesillya-ta-kvashena-kapusta/

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.