f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

В Північній Америці розпочато DVD-продажі українського анімаційного серіалу «Ескімоска»

09.01.2016

Розпочато DVD-продажі українського анімаційного серіалу «Ескімоска. Пригоди в далекій Арктиці» у Північній Америці. «Ескімоска» стала першим анімаційним серіалом з України, доступним для американських і канадських глядачів на DVD, повідомляє Film.ua.

Продажі DVD з анімаційним серіалом «Ескімоска» було розпочато у грудні 2015 року компанією «NCircle Entertainment». На ринку США і Канади серіал буде виходити під регіональною назвою «Naya's Arctic Adventures». Зараз його можна придбати в мережі супермаркетів Walmart, а також на Інтернет-майданчику Amazon. Найближчим часом відбудеться реліз анімаційного серіалу в американському сегменті iTunes.

Незважаючи на те, що продажі DVD «Ескімоски» тільки стартували, вже з'явилися перші відгуки покупців на платформі Amazon. «Я була дещо здивована, що персонажі не говорять, але це абсолютно не турбує мою майже дворічну дитину! Вона із задоволенням спостерігає за кожним персонажем і їх «дурницями», – пише користувач ShanonC. – Кожна серія мультфільму пропонує досить розваг, щоб утримувати її інтерес і змусити сміятися! Такий відмінний тематичний зимовий DVD!»

Анімаційний серіал «Ескімоска» містить 4 сезони по 26 серій. Кожна серія мультфільму – це добра і зворушлива історія для найменших глядачів про пригоди допитливої ​​дівчинки Ескімоски і її друзів. Герої спілкуються зрозумілою для дітей усього світу мовою жестів, міміки і звуків.

Компанія «NCircle Entertainment» спеціалізується на продажу, маркетингу та дистрибуції розважального контенту для дитячої аудиторії.

Автором ідеї та режисером першого сезону «Ескімоски» був Олексій Шапарєв. Перший сезон серіалу знімала кінокомпанія «HanzhonkovFilm» за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Згодом права на виробництво серіалу було передано анімаційній студії «Animagrad», що входить до FILM.UA Group.

За матеріалами Film.ua

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали: червоний, синій, білий

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда офісних приміщень.