f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Держава фінансуватиме просування національних фільмів

02.02.2016

27 січня 2016 року на засіданні Кабінету Міністрів Україну було ухвалено постанову, що дозволяє фінансувати з державного бюджету просування національних фільмів у прокаті.

Про таке йдеться в урядовому звіті про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2015 році, який 1 лютого було передано до Верховної Ради України.

“З метою забезпечення просування національних фільмів на вітчизняному та світовому кіноринку Урядом прийнято рішення, згідно з яким витрати, пов’язані із забезпеченням промоції національного фільму в післявиробничий період, можуть здійснюватися за державної фінансової підтримки”, – зазначено у підрозділі звіту, присвяченому діяльності уряду зі сприяння розвитку кіновиробництва.

Відповідні зміни було внесено до постанови Кабінету Міністрів України від 5 червня 1998 року №813 “Про затвердження Положення про державну підтримку національних фільмів у продюсерській системі”.

Власна інформація НСКУ

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали: червоний, синій, білий

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда офісних приміщень.