f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів відкрив Національний конкурс

07.03.2016

Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів відкрив Національний конкурс, повідомили організатори заходу.

Раніше фестиваль презентував українські стрічки у “Національній панорамі”, яка була позбавлена конкурсної складової та виконувала репрезентативну роль. Цьогоріч було прийнято рішення окрім міжнародного конкурсу ввести також національний. Деталі з приводу журі та призового фонду програми будуть оголошені згодом.

“Не зважаючи на “фінансову дистрофію” та відсутність бажання підтримувати форум з боку компетентних сторін, нами було прийнято рішення про створення Національного конкурсу. Звичайно, призовий фонд не буде захмарним, але сподіваємось, що він стане підтримкою та мотивацією для наших кінематографістів в умовах обмеженої кількості можливостей для фінансування кіно. Наше бачення призового фонду — підтримка наступних творчих доробків переможців на етапах розробки або пошуків наступного проекту. Звичайно, ми запрошуємо всіх бажаючих долучитися до розвитку українського кіно та приєднатися до нашої ініціативи”, — розповідає директор фестивалю Кирило Марікуца.

Приймання фільмів для участі в Київському міжнародному фестивалі короткометражних фільмів завершується 10 березня. Правила прийому доступні за посиланням>>>.

Для українських режисерів подача фільму на фестиваль залишається безкоштовною. До розгляду приймаються стрічки будь-якого жанру. Головна умова — хронометраж до 30 хвилин.

5-ий Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів (#KISFF2016) відбудеться з 20 по 24 квітня 2016 року.

Головною локацією фестивалю залишається кінотеатр “Кінопанорама”, інші локації та активності фестивалю будуть анонсовані вже найближчим часом. Програма фестивалю обіцяє відповідати духу “боротьби за справжнє кіно” та буде спрямована перш за все на тих, хто не боїться нового та не вдовольняється атрофованим пост-постмодернізомом, що ховається за обіцянками приємного проведення часу.

За офіційною інформацією