f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Віталій Потрух відмовився від знімання стрічки «Троє»

30.05.2016

Кінорежисер Віталій Потрух відмовився від знімання стрічки «Троє», яку виробляє кінокомпанія «Директорія кіно» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Відповідну заяву він зробив 30 травня 2016 року після того як напередодні повідомив, що дійсно брав участь у XXV Міжнародному кінофорумі «Золотий Витязь», який триває в окупованому Російською Федерацією Севастополі. 

«У ситуації, що склалася, вважаю за потрібне відмовитись від режисури фільму «Троє». Оскільки цей проект надзвичайно близький не тільки мені, а й продюсерам фільму, не хочу, щоб моя помилка стала фатальною для проекту в цілому. Вважаю, готовий фільм, знятий за моїм сценарієм, ліпше усіляких слів продемонструє мою позицію щодо питань, які виникли останнім часом. Успіхів знімальній групі!» – написав Віталій Потрух.

Угоду на виробництво стрічки «Троє» між «Директорією кіно» та Держкіно було підписано 30 листопада 2015 року. Загальний обсяг державного фінансування фільму становить 9 млн. 329,9 тис. гривень. У 2015 році на підготовку до зйомок було перераховано 128,4 тис. гривень, а 2016 року планується спрямувати з бюджету на його створення 8 млн. 883,7 тис. гривень.

Власна інформація НСКУ