f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Дистрибутор 86PROKAT восени випустить у кінопрокат низку українських фільмів

29.08.2016

Компанія 86PROKAT, що опікується дистрибуцією мистецького та документального кіно, оголосила кінопрокатні плани на осінь 2016 року.

1 вересня в український прокат, що триватиме два тижні, вйде альманах експериментального кіно «Український експеримент», створений вітчизняними митцями. До нього увійшли п'ять стрічок, представлені в рамках цьогорічного Міжнародного фестивалю кіно та урбаністики «86» (детальніше тут>>>).

29 вересня на великі екрани вийде програма «Світ за очі», укладена з двох документальних комедій про закордонні трудові блукання творчих людей. Перша історія документальне роуд-муві «"Reve ta stohne" on tour» української режисерки Надії Парфан про хлопців з гурту «Реве та Стогне», які поїхали на заробітки у Польщу. Друга стрічка – «Театр одного актора» польського режиcера Якуба Пьонтека про харизматичного невдаху-актора, що їде до Норвегії збирати картоплю.

6 жовтня, до дня народження друга України Бориса Нємцова, буде показано чуттєвий фільм-портрет Зосі Родкевич «Мій друг Борис Нємцов» (Росія). Допрем'єрний показ стрічки відбудеться 5 жовтня у кінотеатрі «Жовтень».

У листопаді-грудні у прокат вийде нова стрічка Віталія Манського «Рідні» фільм одного з найвпливовіших документалістів сучасності, у якому він оглядає тему новітнього російсько-українського конфлікту. Режисер знімав не тільки у рідному Львові, але й на Сході України та в Криму, аби дослідити стосунки, надії, думки таких різних, але рідних для нього людей, що виявилися розділеними машинами війни та пропаганди. Фільм створено у копродукції з Україною.

Власна інформація НСКУ