f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Розпочато знімання фільму «Одеський підкидьок», збір коштів на виробництво якого триває

16.10.2016

Український актор і режисер Георгій Делієв повідомив про початок зйомок фільму «Одеський підкидьок», інформує «Детектор медіа».

Водночас він зазначив, що поки що творчий колектив не має повного фінансування виробництва фільму, який створюють за мотивами п’єси Георгія Голубенка.

«18 і 19 вересня успішно пройшли зйомки деяких важливих сцен на вулицях Одеси для художнього фільму "Одеський підкидьок". І хоча сума для виробництва фільму зібрана далеко не вся, все ж я ризикнув знімати, щоб не втратити літню натуру. Багато моїх колег і друзів висловили бажання допомогти не грошима, а своєю працею і потужностями. Я дуже вдячний їм за цей вагомий внесок в картину!» – написав Георгій Делієв у Фейсбуці.

За його словами, компанія «Флайтек» і особисто Григорій Зінченко забезпечили зйомки операторською технікою.

Гроші на виробництво фільму від січня 2016 року збирають за допомогою краудфандингу.

«Державна підтримка і фінансування пов'язані з такою рутиною і корупцією, що з виділених на виробництво фільму грошей до самого виробництва доходить дуже мала частина. Решта йде на відкати і розкрадання. А ще треба виграти цей конкурс. У конкурсній комісії сидять люди або настільки далекі від кіно, або, в кращому випадку такі, що мають до нього відношення, але як правило, невдахи, які нічого не зняли, але хочуть навчити інших. Цей факт знають всі, хто з цим стикався.

Звертатися до кіновиробничих компаній теж не хочеться. Продюсерське кіно завжди нав'язує свої стандарти і формати. Вони завжди знають, що повинен "хавати піпл". А наш фільм дуже тонкий і особливий.

Я знаю, як зробити так, щоб він подобався глядачам і, разом з тим, щоб це не був попсовий ширвжиток. Втім, можна, звичайно, знайти такого однодумця-продюсера, який би тебе добре розумів і не нав'язував би свої стандарти. Але це дуже тривалий процес. На це можуть піти роки, десятиліття, століття... А у мене стільки часу немає», – пояснив Георгій Делієв своє рішення звернутися за широкою фінансовою підтримкою.

За його словами, творчий колектив продовжує збирати гроші на виробництво кінокомедії «Одеський підкидьок».

Підтримати створення фільму можна тут>>>.

Станом на 16 жовтня 2016 року 178 осіб підтримали фільм на суму 113 тис. 185 грн. Бюджет фільму – 3 млн. грн.

Збір коштів триватиме ще 53 дні.

У фільмі «Одеський підкидьок» грають Георгій Делієв, Борис Барський, Наталія Бузько, Олександр Постоленко, Ірина Токарчук, Тетяна Іванова, Яна Делієва, Катерина Делієва, Ксенія Рудковська.

Режисер-постановник – Георгій Делієв. Оператор-постановник – Віктор Ноздрюхін-Заболотний. Художник-постановник – Олександр Батенєв. Художник по костюмах – Руслан Хвастов. Художник по гриму – Юліана Андрєєва. Виконавчий продюсер – Тетяна Горустович.

На фото – Георгій Делієв і Віктор Ноздрюхін-Заболотний

«Детектор медіа» та власна інформація НСКУ