f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«Бременські розбишаки» знято у копродукції з Росією, Угорщиною та Вірменією

04.02.2017

Анімаційний фільм «Бременські розбишаки» Олексія Лук'янчикова і Святослава Ушакова, який 1 грудня 2016 року вийшов у вітчизняний кінопрокат, було знято у копродукції України, Росії, Угорщини та Вірменії, інформує «Детектор медіа».

Про це повідомило Державне агентство України з питань кіно у відповідь на запит членкині Громадської ради при Держкіно, кіножурналіста Олесі Анастасьєвої.

Таку ж інформацію «Детектору медіа» підтвердили в компанії Star Media.

Також у прокатному посвідченні анімаційного фільму «Бременські розбишаки» зазначено, що стрічка знімалася ТОВ «Стар Медіа Дистр.» разом із ТОВ «Централ Партнершип».

Однак у Росії на сайті Міністерства культури РФ у Державному регістрі фільмів в графі «Країна виробництва» анімаційного фільму «Бременские разбойники» зазначена лише Росія.

«Проект зроблений в копродукції чотирьох країн: України, Росії, Угорщини, Вірменії. А дані, що містяться на ресурсі іноземного органу, які ніким не перевіряються (навіть цим органом), не є джерелом офіційної правової інформації», – прокоментували це в Star Media.

Кінопрокатом анімаційного фільму в Україні опікувалася компанія Ukrainian Film Distribution. Він тривав три тижні. Одначе, результати прокату стрічки розкрито не було. 

В Росії та країнах СНД стрічка вийшла в широкий прокат 10 листопада 2016 року на 950 екранах за дистрибуції компанії «Централ Партнершип».

За перший вікенд фільм подивлися близько 108 тисяч глядачів. Збори склали майже 21 млн. рублів. 

Широкий кінопрокат «Бременських розбишак» в Росії та прилеглих країнах СНД тривав три тижні.

Потому стрічка йшла на кількох екранах. За підсумками кінопрокату, який завершився 11 січня 2017 року, фільм подивилися близько 203 тисяч глядачів. Касові збори склали 36,7 млн. рублів (близько 574 тис. доларів).

Бюджет анімаційного фільму «Бременські розбишаки» становить 2 млн. доларів.

«Серед висохлих річок і випалених лісів розкинулось Королівство, де не співають птахи, не дояться корови, а люди живуть в страху і злиднях. Проте так було не завжди: колись тут був мудрий Король, всюди били фонтани чарівного еліксиру, і ніхто не знав бід. Але ось уже 18 років як Король безслідно зник, а владу і джерело чарівного еліксиру прибрали до рук хитрі і жадібні Міністри, оголосивши народу, що еліксир вичерпався. Вони правлять від імені юної Принцеси, яка і не підозрює, що народ страждає від поборів і несправедливості. Непокору новим законам жорстоко карають.

Виклик безжальній Королівській охороні насмілюється кинути тільки славний розбійник Трубін Гуд, який грабує Міністрів і повертає відібране бідним. А допомагають йому в цьому вірні друзі: кіт Зигмунд, пес Баскервіль, півень Петруччо і ослиця Гретхен. І поки жителі Королівства складають про нього легенди, а Міністри призначають нагороду за його голову, сам Трубін Гуд мріє повернути до Королівства радість і щастя. І, здається, без прекрасної Принцеси тут не обійтись...» – розлого описують виробники сюжет анімаційного фільму.

Телевізійний показ «Бременських розбишак» заплановано на «Новому каналі».

Власна інформація НСКУ

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.