f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Завершено виробництво фільму Дмитра Мойсеєва «Час хризантем»

07.04.2017

Завершено виробництво повнометражного ігрового фільму Дмитра Мойсеєва «Час хризантем».

Повідомлення про це було опубліковано на Фейсбук-сторінці кінокомпанії «Їжак Фільм», яка опікувалася виробництвом стрічки.

За сюжетом, після втрати чоловіка внаслідок важкої хвороби Ольга залишається сам на сам зі своїм горем. Не маючи з ким розділити втрату, вона купує собі автомобіль і рушає в подорож Києвом та його околицями.

На своєму шляху Ольга зустрічає людей, що втратили себе: хтось через постійну брехню, хтось через невдалий вибір. Декому з них Ольга хоче допомогти, а декого лишає у його болоті. У час хризантем вона має переосмислити своє життя і втрату, щоб жити далі.

Головну роль у фільмі виконала Алла Бінєєва. Також у «Часі хризантем» зіграли Пьотр Армяновський, Ігор Рубашкін, Костянтин Данилюк, Андрій Кронглевський.

Автор сценарію і режисер фільму Дмитро Мойсеєв. Оператор-постановник Андрій Тартишніков. Художник-постановник Олеся Трофіменко. Звукорежисери: Олександр Ніколаєнко, Артем Мостовий. Композитор Максим Шалигін. Монтаж Олександра Новицького. Продюсували стрічку Дмитро Мойсеєв та Ольга Стуга.

Кінокомпанія «Їжак Фільм» планує випустити стрічку у кінопрокат.

Власна інформація НСКУ