f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Держкіно про переможців 8-го Одеського МКФ

24.07.2017

22 липня 2017 року відбулася урочиста церемонія закриття 8-го Одеського МКФ, який щорічно проходить за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Церемонія розпочалася виступами представників Уряду віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка, голови Держкіно Пилипа Іллєнка та міністра культури України Євгена Нищука.

Голова Держкіно Пилип Іллєнко подякував усім, хто долучився до організації фестивалю, і зазначив: «Цьогоріч на ОМКФ відбулося дуже багато подій, прем’єр, переглядів та професійних зустрічей. Все це проходило на надзвичайно високому рівні, адже з кожним роком фестиваль демонструє зростання і прогрес. Тішить також велика кількість дискусій про українське кіно. Ми і надалі будемо співпрацювати з ОМКФ. Сподіваюся, у значно більшому масштабі».

За оголошеними результатами, серед цьогорічних переможців ОМКФ – дві стрічки, створені за підтримки Держкіно.

Так, фільм «Головна роль» режисера Сергія Буковського стала Найкращим європейським документальним фільмом, а акторка Ніна Антонова отримала приз за Найкращу акторську роботу у Національному конкурсі.

Спеціальну нагороду журі Національного конкурсу отримала повнометражна картина «Припутні» режисера Аркадія Непиталюка.

Також переможцем індустріальної секції «Work in Progress» 8-го ОМКФ став підтриманий Держкіно кінопроект «Вулкан» режисера Романа Бондарчука.

8-ий Одеський МКФ тривав з 14 по 22 липня 2017 року і відзначився рекордною кількістю українських фільмів у всіх конкурсних програмах.

Офіційна інформація

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.