f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

У серпні СТБ покаже новий серіал «Тато Ден» виробництва Film.ua

28.07.2017

28 серпня 2017 року на телеканалі СТБ відбудеться прем’єра 16-серійного драмеді-серіалу «Тато Ден», знятого кінокомпанією Film.uа, інформує «Детектор медіа».

Серіал «Тато Ден», що є адаптацією новозеландського серіалу Step Dave, виходитиме в ефірі з понеділка по п’ятницю о 19.00.

Сюжет драми з елементами комедії розповідає про відносини Романа Дена і Тіни, які починалися як «секс на одну ніч».

«Ден – справжній пестунчик долі. Йому 24, він красивий і дотепний, успіх в жінок сприймає як щось належне і ніколи не зав’язує серйозних стосункiв. Тіні – 39, вона реалiзувалася як бізнес-леді і мати трьох дітей. Вони познайомилися за нестандартних обставин, але з цілком стандартним продовженням: побачення, секс, ніяких зобов’язань… Це повністю влаштовує обох до того моменту, доки Ден раптом не усвідомлює, що по вуха закохався. Але чи зможе головний герой стати вітчимом для трьох дітей Тіни? Як бути з їхньою бабусею, яка негайно зненавиділа "молокососа"? Якою буде реакція близьких Тіни на такий очевидний мезальянс? І що відчує головна героїня, в один прекрасний день дізнавшись, що мати Дена була її шкільною подружкою?» – анонсує канал.

У ролях: Наталя Ноздріна, Стас Тiкунов, Людмила Загорська, Тетяна Орлова, Олексій Щуплєцов, Дар’я Трегубова, Микита Тарасов, Лаша Рамішвілі, Олексій Нагрудний, Катерина Вайвала, Олеся Гайова, Ярослава Гуменюк, Вероніка Лук’яненко, Євген Лебедин.

Режисери: Христина Сиволап, Ірина Громозда. Оператори: Олексій Назарук, Сергій Крутько. Продюсери: Віктор Мирський, Андрій Ризванюк. Креативнi продюсери: Олеся Лук’яненко, Олексій Сахалтуєв.

«Детектор медіа», 26 липня 2017 року

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали: червоний, синій, білий

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда офісних приміщень.