f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Film.ua знімає мелодраму «Клянуся любити тебе вічно» для каналу «Україна»

29.07.2017

На початку липня 2017 року стартували зйомки 4-серійної мелодрами «Клянуся любити тебе вічно» спільного виробництва Film.ua та телеканалу «Україна», інформує «Детектор медіа».

Телевізійна прем'єра фільму відбудеться восени.

Головна героїня мелодрами Лєна – красуня, спортсменка і справжня гордість Приморська, попереду у дівчини велике спортивне майбутнє – вона природжена плавчиня. З дитинства Лєна дружить із Жекою і Пашкою. Колись давно хлопці поклялися, що завжди будуть разом і ніколи не зрадять один одного. Але напередодні випускного хлопці, які ведуть приховане суперництво за Лєну, вирішують їй зізнатися в своїх почуттях. І одному з них доведеться відступити. Однак доросле життя складеться не так, як мріяли друзі. Через сім років Лєна, Пашка і Жека знову зустрінуться в рідному місті. І, як і багато років тому, Олені доведеться зробити вибір. Але чи витримає дитяча клятва випробування часом..

Головні ролі у фільмі виконують Олександра Сизоненко, Олександр Крючков і Іван Соловйов. Режисер стрічки – Аліна Чеботарьова.

«"Клянуся любити тебе вічно" – історія про вічні життєві цінності – любов, дружбу і вірність, і про те, як їх зберегти і пронести через роки. Частина фільму буде зніматися під Одесою, адже події розгортаються в приморському містечку, а це значить будуть красиві локації, пляж, море, сонце і, звичайно, відповідний настрій і атмосфера», – розповіла продюсерка проекту Катерина Швець.

Як зазначає продюсерка проекту, найцікавіші і складні зйомки пройдуть під Одесою: «Ми будемо знімати на баркасі у відкритому морі, а також частину сцен – в басейні. Для цього замовлений спеціальний бокс для камери і оператор, який спеціалізується на підводних зйомках, Крім того, нам довелося грунтовно вивчити всі тонкощі, як проходять професійні спортивні змагання. А Олександрі Сизоненко, яка виконує головну роль, – взяти кілька уроків з плавання і навчитися стрибати з тумби. Особливої підготовки також вимагають сцени на баркасі, тут ми консультуємося з професійними моряками, з'ясовуємо, як правильно вести корабель, які можуть бути причини його потоплення і багато іншого».

Знімальний період фільму плановано до 30 липня 2017 року, а прем'єра мелодрами «Клянуся любити тебе вічно» відбудеться цієї осені в ефірі каналу «Україна».

Продюсери: Віктор Мирський, Наталя Стрібук, Ірина Черняк, Олена Малкова, Катерина Швець. Оператор: Костянтин Воробйов. Автори сценарію: Олександр Високовський, Яна Дубинянська.

У ролях: Олександра Сизоненко, Олександр Крючков, Іван Соловйов, Оксана Жданова, Ганна Лебедєва, Ніна Ніжерадзе, Сергій Сипливий, Валерій Швець, Андрій Білоус, Сергій Калантай, Роман Мацюта, Поліна Ціцільницька, Володимир Машука, Микита Кармазін, Максим Боряк, Софія Котлярова та ін.

За інформацією «Детектора медіа»

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.