f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Перший сезон серіалу «Жіночий лікар» став доступний для передплатників Amazon Prime в США і Канаді

29.07.2017

Перший сезон телевізійного серіалу «Жіночий лікар» став доступний передплатникам сервісу Amazon Prime в США і Канаді, повідомляє «Детектор медіа».

40-серійний мелодраматичний серіал було вироблено компаніями Film.UА, Istil Studios і Prima-Film. Він став сьомим проектом Film.UA Group, розміщеним на платформі Amazon.

Раніше в бібліотеці Amazon були опубліковані обидва сезони детективного серіалу «Нюхач», серіал «Метелики», повнометражна військова драма «Незламна», мелодрама «Червона королева», діджитал проекти «Спадок» та «Кінокухня». «Червона королева» увійшла до Топ-100 переглядів відео на платформі в липні минулого року, а «Незламна» – в січні-лютому 2017 року.

У серіалі «Жіночий лікар» доля головного героя – лікаря Романа Широкова – тісно переплітається з долями його пацієнток. Дія фільму починається, коли доктор Роман Широков переїжджає жити і працювати звичайним лікарем-ординатором в невелике провінційне місто. Офіційною причиною переїзду став стан здоров'я батька, але Роман явно щось приховує…

Другою сюжетною лінією є історії пацієнток (кожна серія – окрема історія), яким допомагають Роман і його колеги.

За інформацією «Детектора медіа»

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.