f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

3 серпня – презентація кліпу пісні «Ой у лузі червона калина» до фільму «Червоний»

01.08.2017

3 серпня 2017 року відбудеться презентація кліпу пісні «Ой у лузі червона калина» гурту «Гайдамаки» і Тоні Матвієнко, створеного на основі кінематографічного матеріалу фільму «Червоний» Зази Буадзе.

Цей виступ знаменує початок всеукраїнського промоційного туру «Червоного». Загальнонаціональну прем’єру фільму глядачі побачать у День Незалежності 24 серпня 2017 року.

Презентація відбудеться 3 серпня 2017 року, о 17:30 на території аеропорту «Бориспіль», термінал D.

Кліп представлять гурт «Гайдамаки», співачка Тоня Матвієнко, генеральний продюсер продюсерського центру «Інсайтмедіа» Володимир Філіппов, режисер фільму Заза Буадзе, автор сценарію Андрій Кокотюха, перший заступник голови Держкіно Сергій Неретін, актори та інші члени знімальної групи.

Після показу відбудеться зустріч і обговорення фільму з музикантами та творчою групою.

Заявки на інтерв'ю надсилайте на електронну пошту pr@insightmedia.com.ua до 1 серпня 2017 року. Акредитація на показ обов'язкова.

Сюжет стрічки «Червоний» розповідає про героя, який бореться за ідеали вільної України в умовах протистояння ворожому тоталітарному режиму. 1947 рік. У страшну м’ясорубку сталінських таборів потрапляє воїн УПА Данило Червоний, який мусить пройти крізь пекло і нелюдські умови каторги, переслідування кримінальними ватажками, підлість, зраду і відчай. Данило знаходить в собі сили протистояти репресіям начальника табору і робить відчайдушну спробу вирватися на волю, піднявши перше повстання у таборі.

Гостросюжетну історичну драму створено за підтримки Держкіно України.

Режисер-постановник Заза Буадзе. Автор сценарію Андрій Кокотюха, за мотивами власного роману «Червоний». Оператор-постановник Олександр Земляний. Композитор Франко Еко. Художник-постановник Юрій Ларіонов. Художник з костюмів Світлана Симонович. Художник-гример Леля Поліщук. Режисер монтажу Віктор Маляренко. Звукорежисер Олег Кульчицький. Лінійний продюсер: Андрій Полікашкін.

У ролях: Микола Береза, Олег Шульга, Любов Тищенко, Олександр Мавріц, Володимир Шпудейко, Ігор Колтовской, Олег Стефан.

Офіційна інформація

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.