f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Film.ua завершила зйомки третього сезону серіалу «Черговий лікар»

04.08.2017

Завершилися зйомки третього сезону україномовної медичної драми «Черговий лікар», яку створює кінокомпанія Film.ua на замовлення телеканалу «Україна», інформує «Детектор медіа».

Всього за два роки роботи у трьох сезонах серіалу був знятий 121 епізод.

Прем’єра нових серій медичної драми «Черговий лікар» відбудеться в ефірі телеканалу «Україна» в осінньому сезоні. 

У третьому сезоні творці серіалу обіцяють більше детективу і більше гумору.

Шоуранер проекту Юлія Міщенко розповіла, що деякі сюжети для серіалу брали з життя.

«Життя – найкраще джерело натхнення, придумати цікавіше, ніж те, що відбувається в реальному житті, – неможливо. Тому, коли працює авторська група, кожен намагається дістати з пам’яті те, що відбувалося або з ним особисто, або з друзями, або з сусідами, бо тоді історії виходять цікавими і достовірними, – зазначає Юлія Міщенко. – Більшість ідей та персонажів ми беремо саме з життя, це ж стосується й ситуацій, до яких потрапляють головні герої. Яскравий приклад – третій сезон. Актриса Ірина Ткаленко потрапила до лікарні, ми поїхали її провідати, а вона розповіла чудову історію про те, що по лікарні ходять комівояжери: "Я лежу після операції, заходить чоловік, дістає якісь терки й починає вправно й швидко натирати моркву… І уявляєте, я купила цю терку, сама незчулася, як купила". І ми це, звичайно, ввели в одну із серій».

Новий сезон став більш динамічним, з’явилися зовнішні історії, флеш-беки з минулого, масові сцени та навіть вибухи. Сцена вибуху в фотоательє, до якого приходить медсестра Зоя, стала найскладнішою під час зйомок третього сезону.

«Більше уваги цього разу приділено детективним сюжетним лініям, які пов’язані з якимись злочинами та людьми, що потрапили до лікарні. Лікарі стануть немов слідчими: розслідування хвороби, як «злочину» медичного, вони поєднуватимуть з розслідуванням події, що трапилася з людиною. Лікарі допомагатимуть вивести на чисту воду справжніх злочинців», – сказав Павло Мащенко, один із режисерів проекту.

«Від самого початку ми вводили гумор як важливу ментальну складову, адже гумор – притаманний нашій ментальності, у нас навіть політика – гумор, тому без нього ніяк. І в новому сезоні він обов’язково буде, як і в реальному житті – жарти допомагають справлятися зі складними ситуаціями», – розповіла Юлія Міщенко.

Режисери серіалу: Олександр Онуфрієв, Андрій Колесник, Павло Мащенко, Віктор Полторацький, Наталія Пасеницька. Продюсери: Ірина Костюк, Анна Єлісєєва, Юлія Міщенко, Елла Бобленюк, Олена Канішевська. Оператор: Дмитро Оксамитний. В ролях: Михайло Жонін, Руслан Сокольник, Ірина Ткаленко, Надія Левченко.

«Детектор медіа», 3 серпня 2017 року