f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Star Media знімає продовження телесеріалу «Східні солодощі»

04.08.2017

Кінокомпанія Star Media знімає продовження міжнародного телевізійного серіалу «Східні солодощі» за участю турецьких акторів, повідомляє «Детектор медіа».

«Цей сезон буде більш гостросюжетним у порівнянні з першим. Якщо в першому сезоні ключовою темою був пошук свого щастя, то головна проблема нового сезону – як утримати його, коли життя летить під укіс. Життя головних героїв і їх оточення змінюється кардинально, але всі вони залишаються з нами. З'являться дві нові героїні, молоді слов'янські дівчата, їх сюжетні лінії будуть перетинатися з багатьма героями. Забігаючи наперед скажу, що вони потраплять в неприємну ситуацію в Туреччині. У цьому сезоні буде більше екшену, більше детективних історій. Будуть розвиватися нові любовні лінії, а також продовжиться інтрига навколо дитини... На глядачів чекає непередбачуваний фінал, як і в першому сезоні», – прокоментував новий сезон серіалу режисер Денис Єлеонський.

Новий сезон «Східних солодощів» знову зніматимуть у Туреччині та Україні.

«Запускати у виробництво такий дорогий масштабний проект для кінокомпанії – завжди ризик. Але, вже з перших ефірів, ми зрозуміли, що ризик повністю виправдався. Успіх першого сезону, безумовно, став відповіддю на питання – чи буде продовження історії про кохання слов'янської дівчини і турецького хлопця. Міжнародний кастинг, міжнародні зйомки – вже задана певна планка якості – в роботі над другим сезоном ми повинні її витримувати, щоб не розчарувати свого глядача», – розказав засновник і генеральний продюсер Star Media Влад Ряшин.

Зйомки телевізійного серіалу триватимуть до осені 2017 року.

Прем'єра другого сезону «Східних солодощів» запланована на телеканалі «Інтер» у 2018 році.

«Детектор медіа», 2 серпня 2017 року

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.