f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Film.ua завершила зйомки мелодрами «Присягаюсь кохати довіку»

04.08.2017

Завершено зйомки 4-серійної мелодрами «Присягаюсь кохати довіку», спільного виробництва Film.ua та телеканалу «Україна», інформує «Детектор медіа».

Головні ролі у телевізійному фільмі виконали Олександра Сизоненко, Іван Соловйов і Олександр Крючков. Режисер – Аліна Чеботарьова.

«"Присягаюсь кохати довіку" – казка з чистими емоціями, яка необхідна абсолютно всім. Думаю, наш фільм сподобається своєю красою і чуттєвістю. Кожен герой тут індивідуальний, його хочеться розглядати, спостерігати за ним, – розказала режисерка Аліна Чеботарьова. – Крім того, ми намагалися привнести в цю історію сенс, дати можливість глядачеві самостійно зробити висновки, тут немає однозначних відповідей».

Зйомки відбувалися у Києві, а всі морські сцени група знімала в Чорноморську, де основними локаціями стали закритий пляж, порт і центральна площа міста. До роботи над проектом були залучені професійні консультанти і фахівці з підводних зйомок.

Прем’єра 4-серійної мелодрами «Присягаюсь кохати довіку» відбудеться восени на телеканалі «Україна».

За інформацією «Детектора медіа»

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали: червоний, синій, білий

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда офісних приміщень.