f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Film.ua завершила зйомки мелодрами «Присягаюсь кохати довіку»

04.08.2017

Завершено зйомки 4-серійної мелодрами «Присягаюсь кохати довіку», спільного виробництва Film.ua та телеканалу «Україна», інформує «Детектор медіа».

Головні ролі у телевізійному фільмі виконали Олександра Сизоненко, Іван Соловйов і Олександр Крючков. Режисер – Аліна Чеботарьова.

«"Присягаюсь кохати довіку" – казка з чистими емоціями, яка необхідна абсолютно всім. Думаю, наш фільм сподобається своєю красою і чуттєвістю. Кожен герой тут індивідуальний, його хочеться розглядати, спостерігати за ним, – розказала режисерка Аліна Чеботарьова. – Крім того, ми намагалися привнести в цю історію сенс, дати можливість глядачеві самостійно зробити висновки, тут немає однозначних відповідей».

Зйомки відбувалися у Києві, а всі морські сцени група знімала в Чорноморську, де основними локаціями стали закритий пляж, порт і центральна площа міста. До роботи над проектом були залучені професійні консультанти і фахівці з підводних зйомок.

Прем’єра 4-серійної мелодрами «Присягаюсь кохати довіку» відбудеться восени на телеканалі «Україна».

За інформацією «Детектора медіа»

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.