f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Fex.net запустив можливість перегляду ліцензійного відеоконтенту

06.08.2017

Файлосховище Fex.net відкрило користувачам доступ до ліцензованого відеоконтенту, який розміщується на серверах ресурсу, інформує «Детектор медіа».

Поки що цей пакет містить 50 фільмів, які будуть доступні для власників premium-підписки сервісу. Перелік фільмів обіцяють доповнювати з часом.

Як розповіли в компанії, це результат укладення договору з компанією «Топ Фильм Дистрибьюшн» – дистриб'ютора фільмів і ТБ-програм, який працював в Україні та РФ – в тому числі займався прокатом фільмів компаній Lionsgate, The Weinstein Company, IM Global, Wild Bunch, TF-1, Lakeshore, ArcLight, Summit, IM Global та ін. В РФ ця компанія припинила існування і передала всі свої релізи компанії Megogo Distribution, але в Україні вона продовжує працювати – із нею і домовилася команда Fex.net.

Поки що в перелік ліцензійного контенту входять тільки фільми, але в подальшому в цей пакет можуть додати інші типи контенту на кшталт музики та ігор.

Згідно з умовами ліцензійної угоди, ці фільми забороняється копіювати, поширювати і використовувати в комерційних цілях, вони призначені для особистого користування.

Дія цієї ліцензії поширюється на Азербайджан, Вірменію, Росію, Білорусь, Грузію, Казахстан, Киргизстан, Молдову, Таджикистан, Туркменістан, Україну.

Нагадаємо, Fex.net – хмарний сервіс зберігання та передачі даних, який запустили на початку 2017 року. Ним займається команда закритого файлообмінника Ex.ua.

За інформацією «Детектора медіа»

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.