f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

У Якутську провели акцію на підтримку Олега Сенцова

08.08.2017

6 серпня 2017 року у Якутську, неподалік колонії, де утримується український режисер-політв'язень Олег Сенцов, провели акцію на його підтримку, інформує «Детектор медіа».

Організатором акції стала Марія Альохіна, учасниця гурту Pussy Riot.

Розтяжку із закликом звільнити Олега Сенцова було розміщено на мосту через озеро Сайсари таким чином, щоб її було видно перехожим і жителям будинків навпроти.

За словами Марії Альохіної, ВК-1, де утримується Олег Сенцов, розташована на відстані 7,5 км від цього місця. Вона зазначила, що справа Олега Сенцова і Олександра Кольченка – одна з головних і ключових політичних справ в історії Росії.

У коментарі телеканалу «112 Україна» Марія Альохіна також розповіла, що акцію на підтримку українського режисера організували вона і ще двоє осіб. «Я маю намір і далі займатися кампанією на його підтримку до досягнення результату», – зазначила Марія Альохіна.

Марію Альохіну та ще одну учасницю акції Ольгу Борисову затримали правоохоронці. Їх доправили до поліцейського відділку, щоб скласти протокол про проведення неузгодженої акції.

Згодом суд повернув у поліцію адміністративну справу щодо активісток. Їх відпустили з-під варти.

За інформацією «Детектора медіа»

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.