f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Оголошено дату прем’єри третього сезону телесеріалу «Черговий лікар»

09.08.2017

Третій сезон першої україномовної медичної драми «Черговий лікар», що розповідає про будні лікарів швидкої допомоги, стартує на каналі «Україна» 22 серпня 2017 року, інформує «Детектор медіа».

«Старт «Чергового лікаря–3» – одна з перших прем’єр нового сезону на каналі «Україна». Ми продовжуємо історію про лікарів швидкої допомоги, бо вона вже понад рік викликає постійний жвавий інтерес наших глядачів. За час в ефірі каналу «Україна» аудиторія «Чергового лікаря» перевищила 20 млн. осіб. Для нас також важливо, що наш перший повністю україномовний серіал з однаково високою увагою сприймають глядачі по всій Україні. Загалом у 2017 році самостійно та у співпраці з кращими вітчизняними продакшнами канал «Україна» планує виробити не менше 300 годин україномовних серіалів. У новому сезоні у нас заплановано понад 30 прем’єр лише серіалів», – зазначила програмний директор каналу «Україна» Юлія Гатітуліна.

У новому сезоні на глядачів чекають 40 нових історій з життя лікарів, які щодня не лише рятують життя десятків пацієнтів, а й стають мимовільними учасниками їх особистих драм, допомагають їм не просто вилікуватись фізично, а й прийняти доленосні рішення.

Режисери серіалу: Олександр Онуфрієв, Андрій Колесник, Павло Мащенко, Віктор Полторацький, Наталія Пасеницька. Продюсери: Ірина Костюк, Анна Єлісєєва, Юлія Міщенко, Елла Бобленюк, Олена Канішевська. Оператор Дмитро Оксамитний. В ролях: Михайло Жонін, Руслан Сокольник, Ірина Ткаленко, Надія Левченко та інші.

«Детектор медіа», 8 серпня 2017 року

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.